Перевезення померлих э Європи до Украiнi

Мiжнароднi ритуальнi перевезення померлих з краiн Європи в Украiну з 2007 року.

Про Нас

З 2007 року компанія “CH&D” надає послуги з міжнародного перевезення померлих з території країн Європи до України, а також внутрішніми перевезеннями, по території країни. Ми надаємо всі необхідні послуги: юридичний супровід, транспортування, підготовка тіла до поховання, необхідна ритуальна атрибутика. За довгий час нам вдалося сформувати стійкі відносини з партнерами за кордоном, а також з посольствами та консульствами України за кордоном. 
 
Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в нашій експертності та надійності. Наша компанія володіє спеціалізованими автомобілями, що обладнані згідно чинних норм та стандартів, прийнятих в ЄС. З нами співпрацюють надійні партнери, як у Європі так і в Україні, що надають послуги з кремації та бальзамування.   
 
За нашими плечами близько двох тисяч успішних перевезень з різних держав Європи. Наші переваги – це ДОСВІД, ОПЕРАТИВНІСТЬ та обґрунтовані ЦІНИ. 
 
Ми розуміємо, що смерть близької людини – це трагедія. Однак, не впадайте у відчай, якщо це трапилося за кордоном. Просто зателефонуйте або напишіть нам у месенджери. Довірте це професіоналам! Ми, до речі, працюємо цілодобово, без перерви та вихідних.
Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Color settings
Link color
Menu color
User color
Background pattern
Background image